خانه / آموزش سئو SEO / سئو (seo) چیست و چرا به سئو کار نیاز دارید؟
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 5٫00 از 5)
Loading...

سئو (seo) چیست و چرا به سئو کار نیاز دارید؟

بی‌مقدمه برویم سر اصل مطلب: اگر سایت دارید و روی سئوی آن کار نکردید، اگر درفکر طراحی سایت هستید و نمی‌دانید سئو چیست و اگر قصد کوچ از کسب و کار سنتی به دنیای وب را دارید و با سئو و کارشناس سئو آشنا نیستید؛ سایت شما محکوم به شکست است و تنها زینت بخش کارت ویزیت شما خواهد بود! در ادامه دلایل نیاز به کارشناس سئو را به طور کامل شرح می‌دهیم.

برای مشاوره در زمینه سئو (SEO)سایت خود با متخصصان موج سئو تماس بگیرید:

برای بررسی اولیه سئو لطفا آدرس سایت را به ایمیل زیر ارسال کنید تا متخصصان سئو یا به اصطلاحسئو کار های موج سئو سایت شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

info@seowave.ir

مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@

واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱

سئو (SEO) به بیان ساده یعنی چه؟

SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنی بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو است.

هدف از سئو (SEO) بررسی محتوای سایت یا ساختار فعلی آن و مطابقت با اصول موتورهای جست و جو است، تا زمانی که کلمه کلیدی‌ای مرتبط با حوزه فعالیت شما توسط کاربری در گوگل سرچ شد، ربات‌های خزنده گوگل بر اساس سیگنال بالای شما در آن کلمه بخصوص، صفحه مرتبط سایت شما را در پیشنهادهای اول به کاربر نمایش دهد.

در یک کلام: اگر می‌خواهید مشتریان بالقوه، از گوگل شما را پیدا کنند تنها داشتن یک سایت کافی نیست بلکه باید به وسیله سئو (SEO) در رتبه های بالای گوگل بیایید تا مردم وارد سایت شما شوند!

اگر سئو را جدی نگیرید ساخت یک سایت فقط هزینه اضافی است و سایت شما تنها زینت بخش کارت ویزیت شماست!

برای مشاوره رایگان در زمینه سئو (SEO) سایت خود با متخصصان موج سئو تماس بگیرید:

برای بررسی اولیه سئو لطفا آدرس سایت را به ایمیل زیر ارسال کنید تا متخصصان سئو یا به اصطلاح سئو کارهای موج سئو شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

ایمیل : info@seowave.ir
مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@
واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱


سایت شما یک باب مغازه در دنیای وب است و سئو بازاریاب شما!

اگر در بهترین نقطه بازار تهران حجره داشته باشید روزانه چند نفر وارد فروشگاه شما می‌شوند؟ ۵۰۰ نفر؟ ۱۰۰۰ نفر؟
اگر شرکت شما در معتبر ‌ترین نمایشگاه تخصصی حوزه خود شرکت کند روزانه چند نفر از غرفه شما بازدید می‌کنند؟ ۱۰۰۰ نفر؟ ۵۰۰۰ نفر؟
و نکته دیگر اینکه تمام بازدید کنندگان حجره و غرفه شما باید در شهر شما باشند. پس فردی که در جنوب، شرق یا غرب کشور است و می‌تواند مشتری شما باشد شما را نمی‌بیند!

سایت شما مکانی در دنیای حقیقی است که تمام مشتریان شما با یک کلیک می‌توانند
به سراغتان بیایند!

در سال‌های اخیر با رشد و موفقیت چشم‌گیر فروشگاه‌های اینترنتی اکثر کسب و کارهایی که به شیوه سنتی کار می‌کردند کم‌کم به فکر وارد شدن به دنیای وب و کسب درآمد از این فضا افتادند ولی در بسیاری از موارد نتیجه نگرفته و سایت خود را ول کردند!
چرا؟
چون سئو را جدی نگرفتند یا اصلا نمی‌دانستند SEO چیست.
سئو مشتریان هدف را به سایت شما هدایت می کند.

 مشاوره رایگان در زمینه سئو سایت  توسط متخصصان موج سئو

برای بررسی اولیه سئو لطفا آدرس سایت خود به‌همراه شماره تماس مستقیم و نام ارسال کننده را به ایمیل زیر ارسال کنید تا سئو کارهای موج سئو سایت شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

ایمیل : info@seowave.ir
مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@
واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱


متخصص سئو (seo) یا به اصطلاح سئو کار کیست؟

یک متخصص سئو یا سئو کار فردی است که آموزش دیده است تا سایت‌ها را برای موتورهای جست‌وجوگر بهینه‌سازی (سئو) کند.شما نیز می‌توانید از طریق دستورالعمل‌هایی که از سوی شرکت‌هایی همچون گوگل ارائه شده بخشی از کارهای سئو  (seo) خود را انجام دهید و سایت خود را بهینه‌سازی یا به بیان صحیح‌تر سئو کنید.
اما اگر به دنبال آن هستید تا تمامی صفحات سایت خود را  سئو  کنید در چنین حالتی به یک کارشناس حرفه‌ای سئو نیاز دارید تا بتواند این‌کار را برای شما انجام دهد.
در غیر این صورت ممکن است از الگوهایی استفاده کنید که در عمل تاثیر معکوس داشته و باعث شود سایت شما پنالتی شود. پنالتی یکی از واژه‌های کلیدی در دنیای سئو است که نشان می‌دهد سایت شما به واسطه انجام یکسری کارهای غیر قانونی (سئو سیاه) از سوی گوگل امتیاز منفی دریافت کرده است. نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که کمک گرفتن از کارشناسان سئو  یا سئو کار به خط‌مشی‌ها و استراتژی‌های کسب‌وکار شما بستگی دارد. یعنی در اولین بخش از بررسی سئو سایت طی جلسهای نیاز شما برای دیده شدن در فضای وب بررسی می‌شود و با شناسایی قشر هدف شما شروع به بهینه سازی (سئو) سایت برای ورود مخاطبانتان از طریق گوگل و موتورهای جست و جو به سایت شما می‌شود.

 سئوکاران تیم موج سئو بررسی سایت شما هستند

برای بررسی اولیه سئو لطفا آدرس سایت خود به‌همراه شماره تماس مستقیم و نام ارسال کننده  را به ایمیل زیر ارسال کنید تا سئو کارهای موج سئو سایت شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

ایمیل : info@seowave.ir
مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@
واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱


کارشناس سئو (seo) به پیشرفت سایت شما سرعت می‌دهد

 پیش از استخدام متخصص سئو (سئو کار) ابتدا باید درباره مزایای بالقوه داشتن یک متخصص سئو (سئو کار) و همچنین آسیب‌هایی که ممکن است به واسطه استخدام یک کارشناس غیر حرفه‌ای سئو متحمل شوید تحقیقات لازم را به عمل آورید. کارشناسان سئو موج سئو و سرویس‌های ارزشمندی در اختیار مالکان سایت قرار می‌دهند که از آن جمله به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

 • بررسی محتوای سایت یا ساختار فعلی آن و مطابقت با اصول سئو
 • ارائه مشاوره فنی در ارتباط با توسعه سایت، انتخاب یک میزبان مناسب، آماده‌سازی صفحات خطای درست، به‌کارگیری جاوااسکرپیت، تغییر مسیرها و…
 • توسعه محتوا برای سئو کلمات هدف
 • مدیریت کمپین‌های توسعه کسب‌وکارهای آنلاین
 • تحقیق و انتخاب کلیدواژه‌های درست و دقیق
 • آموزش سئو به کارمندان شرکت
 • اشراف کامل بر بازارهای خاص، محلی و بخش‌های جغرافیایی

سئو کارهای تیم موج سئو آماده بررسی سایت شما هستند

برای بررسی اولیه سئو (seo) لطفا آدرس سایت خود به‌همراه شماره تماس مستقیم و نام ارسال کننده  را به ایمیل زیر ارسال کنید تا سئو کارهای موج سئو شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

ایمیل : info@seowave.ir
مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@
واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱


فریب دیدگاه رایج درباره سئو را نخورید؛ افسانه‌هایی بیش نیستند!

سئو (seo) از جمله فناوری‌های وب است که مدام در حال تغییر است. موتورهای جست‌وجو برای آنکه بتوانند بهترین اطلاعات و داده‌ها را به کاربران نشان دهند، به‌روزرسانی می‌شوند. بازاریاب‌ها نیز مجبور هستند خود را با این تغییرات وفق دهند و هماهنگ سازند. زمانی که تغییرات مستمر و پیوسته‌ای در یک جریان بزرگ همچون سئو رخ می‌دهد، طبیعی است در مدت زمان کوتاهی شایعات، اطلاعات اشتباه و تحلیل‌های مبتنی بر افسانه‌ای را مشاهده می‌کنید که شما را در مسیر اشتباهی قرار می‌دهند. مشکلی که در این زمینه وجود دارد این است که موتورهای جست‌وجوگر و شرکت‌هایی که در این زمینه به فعالیت اشتغال دارند، اطلاعات تقریباً مختصری در ارتباط با این تغییرات در اختیار شما قرار می‌دهند. در نتیجه افراد مبتدی که در این حوزه کار می‌کنند، به‌واسطه اخبار محدودی که دریافت می‌کنند به‌سادگی می‌توانند راه را اشتباه بروند و روی تکنیک‌هایی متمرکز شوند که در عمل هیچ‌گونه کارایی خاصی ندارند.

برای بررسی علمی سایت خود جهت سئو (seo) با ما تماس بگیرید

برای بررسی اولیه سئو لطفا آدرس سایت خود به‌همراه شماره تماس مستقیم و نام ارسال کننده  را به ایمیل زیر ارسال کنید تا سئو کارهای موج سئو سایت شما را بررسی و و نتیجه را اعلام کنند:

ایمیل : info@seowave.ir
مشاوره از طریق تلگرام : isupport24@
واحد پشتیبانی و فروش : ۷۷۶۵۰۷۸۲-۰۲۱


و اما نباید یار غار همیشگی سئو، تولید محتوا را فراموش کرد

محتوا پادشاه دنیای وب است. لحظه‌ای نیست که در اینترنت باشید و با محتوا سر و کار نداشته باشید. کمی فکر کنید:

 • وقتی نیازی را در گوگل سرچ می‌کنید تمامی پیشنهاد‌های گوگل سایت‌هایی هستند که محتوا مرتبط با شما را تولید کرده‌اند
 • وقتی به سایت خبرگزاری سر می‌زنید محتوای خبری روز را می‌خوانید
 • وقتی ویدیویی را در یوتیوب یا آپارات می‌بینید محتوای ویدیویی را تماشا می‌کنید
 • وقتی فایل صوتی یا پادکست و موسیقی از اینترنت دانلود می‌کنید از محتوای صوتی استفاده کردید
عالی بود(1)غیر مفید(0)

همچنین ببینید

سایبورگ سئو : چگونه با کاربران تعامل بیشتری داشته باشیم و توجه ربات‌های جستجو را جلب کنیم

سئو در واقع درک چگونگی کار ربات‌های جستجو و واکنش‌های کاربران در هنگام استفاده از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *