خانه / دسته‌بندی نشده / چگونه فعالیت‌های مفید از شما طراح بهتری می‌سازد؟
چگونه فعالیت‌های مفید از شما طراح بهتری می‌سازد؟
چگونه-فعالیت‌های-مفید-از-شما-طراح-بهتری-می‌سازد؟
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 0,00 از 5)
Loading...

چگونه فعالیت‌های مفید از شما طراح بهتری می‌سازد؟

فعالیت‌های مفید و کارایی بالا به شما کمک می‌کند تا یک روز کاری را با احساس موفقیت بیشتری سپری کنید. وقتی در زمینه‌های مناسب مؤثر واقع شوید، می‌توانید به عنوان یک طراح بهتر عمل کنید.

جالب این جاست که اکثر مواقع، در هر بخش از فرآیند طراحی فرصت‌هایی برای ایجاد و بهبود کارایی وجود دارد. شما ممکن است سال‌ها از وجود این مسائل بی‌خبر باشید،‌ اما وقتی آن‌ها را کشف کردید می‌توانید در زمان کمتری کارهای بیشتری را انجام دهید و متوجه می‌شوید که این فعالیت‌های مفید می‌توانند استرس شما را کم کنند، بنابراین ذهن خلاق شما آزاد می‌شود.

اما از کجا شروع کنید؟ و حوزهای صحیح برای کارآمد بودن چیست؟

موارد کوچکی که اضافه می‌کنید

دفعه بعد که طراحی یک پروژه جدید را شروع کردید، به این فکر کنید که کارها را چگونه انجام دهید. لیستی تهیه کرده و کارهای مربوط به هر مرحله، از فرضیات کلی تا ارائه‌ یک طرح مؤثر و خوب را در آن بنویسید. کارهایی شبیه به:

۱٫ جمع‌آوری ملزومات پروژه (هر کاری که باید انجام بدهید، مسائل مربوط به ظاهر پروژه، تعیین بودجه)

۲٫ تعیین بهترین راه پیش رو (نرم‌افزار، خدمات شخص ثالث و غیره)

۳٫ طراحی نمونه اولیه/ مدل آزمایشی

۴٫ تجدیدنظر و اصلاح (گاهی وقت‌ها این مرحله کمی طول می‌کشد) تا زمانی که نمونه اولیه/مدل آزمایشی تأیید شود.

۵٫ ساخت محصول

۶٫ تست و اصلاح نهایی

۷٫ راه‌اندازی

هر یک از موارد فوق می‌تواند کارآمدتر باشد. مثلا جمع‌آوری ملزومات پروژه همیشه یک فرآیند هموار نیست، اغلب اوقات ناهماهنگی‌ها، وقفه‌ها، تناقضات و مسائل دیگری وجود دارد که پیشروی را کند می‌کند. برای سرعت بخشیدن به کارها و افزایش دقت، می‌توانید یک پرسش‌نامه آنلاین ایجاد کنید و در آن همه سؤالات مهم را مطرح کنید، وقتی پاسخ‌های خود را می‌گیرید، می‌توانید نیازهای مشتری را تصریح و پیگیری کنید.

وقتی ما مسئولیت‌های متعددی را به عهده می‌گیریم، ممکن است در ذهن ما جزئیات کوچک دچار اشتباهاتی شوند. بنابراین، در این مورد، باید دنبال راه‌هایی باشیم که کارهایی که انجام می‌دهیم عاری از شکست و خطا انجام شوند. بنابراین، این کارها را برای هر مرحله از فرآیند انجام دهید و انرژی و زمان نامعلوم خود را ذخیره کنید تا بتوانید کارها را به بهترین شکل انجام دهید.

عالی بود(2)جالب نیست!(0)