خانه / مشاوره خدمات سئو
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (10 رای, میانگین: 2,40 از 5)
Loading...
مشاوره رایگان سئو
مشاوره-سئو

مشاوره خدمات سئو

لزوما هر کسب و کاری برای قرارگرفتن در مسیر صحیح و درست پیشرفت شغلی نیاز به مشاوره صحیح و درست از افراد باتجربه و متخصص در آن زمینه را دارد که علم سئو و بهینه سازی وب سایت نیز از آن مستثنی نیست.

امروزه سئو نقش بسیار مهمی در رونق کسب و کارهای مختلف در بستر اینترنت و وب ایفا میکند که خیلی از صاحبان کسب و کارها یا از آن غافل هستند و به آن اهمیتی نمیدهند و یا از میزان آگهی کمی در این زمینه برخوردار هستند که با گرفتن مشورت نادرست از افراد غیرمتخصص و کم آگاه در این زمینه باعث سقوط تدریجی کسب و کار اینترنتی خود میشوند.

امروز نقش بسیار مهم بازاریابی موتورهای جستجوگر ( SEM ) و ( SEO ) بر کسی پوشیده نیست و چه بسا خیلی از کسب و کارهای فعلی در ایران و جهان مدیون برندسازی از طریق موتورهای جستجوگر میباشند که باعث شده روند بهینه سازی اصولی آنها از کسب و کار خانگی ( از صفر ) تبدیل به شرکت های بزرگ به بیش از ۱۰ و یا حتی ۱۰۰ نفر نیروی کار انسانی برسد. داشتن یک وب سایت هرچقدر زیبا ، پرمحتوا و با امکانات کامل بدون رعایت اصول سئو به مانند جزیره ای زیبا در دور افتاده ترین نقطه در دنیای وب و اینترنت تلقی میگردد که از چشم سیل عظیمی از بازدیدکنندگان و علاقه مندان که بعدها ممکن است به مشتریان هدف سایت شما تبدیل شوند دور خواهد ماند.

مشاوره سئو | مشاوره رایگان سئو

آن تایم سئو از این رو به شما از طریق مشاوره سئو کمک میکند تا روندی اصولی برای بهبود سایت و هرچه بیشتر دیده شدن در نتایج گوگل که هر کسب و کار اینترنتی برای پیشرفت واقعا بدان نیازمند است را ارائه دهد.

برخی از سوالات رایجی که افراد در مشاوره سئو از ما میپرسند به شکل زیر است :

  • چه مشکلی در سایت من میبینید که در گوگل پیشرفتی نداشته است ؟
  • چه مشکلی باعث شده که سایت من در گوگل افت رتبه داشته باشد و منجر به کاهش بازدید من شود ؟
  • چه راهکاری برای پیشرفت سایت من دارید ؟
  • آیا افزایش سئو سایت باعث افزایش رتبه در الکسا میشود ؟
  • چه قدر باید هزینه کنیم تا به رتبه های اول گوگل برای عبارت مدنظرمان برسیم ؟
  • آیا یک یا چند ماهه میتوانم به رتبه های نخست گوگل دست یابم ؟
  • و …

مشاوره seo | مشاوره سئو سایت

خیلی سوالات دیگر نیز توسط صاحبان کسب و کار اینترنتی در این زمینه پرسیده میشود که نتایج مشاوره پس از قراردادن در لیست نوبت دهی طی یک بررسی ۱ الی ۲ روزه بسته به حجم کاری سایت مدنظر ، به مدیرهای این گونه وبسایت ها داده و راهکارهای آن نیز ارائه میگردد تا در آن موارد تصمیم گیری کنند و حل چاره نمایند.

برای مشاوره سئو میتوانید هم اکنون با ما در ارتباط باشید تا سایتتان در لیست نوبت توسط متخصص و مشاوران موج سئو قرار گیرد تا پس از آنالیز ، بررسی و نتیجه برای شما متعاقبا اعلام گردد.

عالی بود(26)جالب نیست!(2)