خانه / دسته‌بندی نشده / Trust rank چیست؟ تاثیر ضریب اعتماد در سئو
Trust rank چیست؟
Trus- rank-چیست؟
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 0,00 از 5)
Loading...

Trust rank چیست؟ تاثیر ضریب اعتماد در سئو

صحبت کنیم اگر شما تا کنون شنیده اید و یا دیده اید عبارت “رتبه اعتماد” ، این امکان وجود دارد که هر کس در مورد این مطلب نوشته باشد، و یا اشاره به آن شده باشد بحث در مورد یک مقاله با عنوان مبارزه با اسپمر در رتبه اعتماد. در حالی که رتبه اعتماد مقاله ای بود که کار مشترک از محققان از دانشگاه استنفورد و یاهو بود ! بسیاری از نویسندگان آن را به گوگل از تاریخ انتشار آن در سال ۲۰۰۴ نسبت داده اند گوگل رتبه اعتماد تاثیر میدهد در نتایج جستجو خود و چون این الگوریتم بیشتر مبارزه میکند با اسپم نقش تگ های و بر چسب ها را در سئو سایت کمرنگ کرد حال شاید از خود بپرسید چگونه رتبه اعتماد سایت خود را افزایش بدهیم تا در صفحه اول گوگل قرار بگیریم اگر رتبه اعتماد سایت شما خیلی بالا باشه موتور های جستجو مطالب شما رو هم زود ایندکس میکنه هم در صفحات اول قرار میگیره بیشتر در کلمات کلیدی سایت که رقابت متوسطی دارد پس این الگوریتم  کم بهش توجه شده و شاید خیلی ها هم باهاش اشنا نباشند. احتمال اینکه google در سال های اینده با سایت های اسپمر بیشتر مبارزه کنه هست پس رتبه اعتماد یک تکنیک که برای اینده نیز استفاده میشه همان طور که میدانید seo یک عملیات طولانیست پس فاکتورهای مهم است که در اینده هم بتواند مهم باشد اینجاست که میفهمیم چرا محتوا پادشاه است وقتی شما با گذاشتن محتوای قوی به مرور زمان به گوگل میفهمانید که اعتبار مطالب سایت شما بالاست اگر مطلب جدید قرار دهید احتمال اینکه در صفحه اول باشد بیشتر است!!!برای سایت های که رتبه اعتماد بیشتری دارند ایجاد مطلب و لینک بیلدینگ اسان تر است چون ربات ها دیرتر و کمتر شما رو اسپمر میشناسه خوب حالا همه به این سئوال فکر میکنند چگونه رتبه اعتماد سایت خود را افزایش بدهیم:

۱-ایجاد بک لینک های با کیفیت مثل سایت های سازمانی و اموزشی .edu ,.gov
۲-ایجاد محتوایی کافی و بسیار مفید مخصوصا در شروع کار سایت و به طور مداوم
۳-گذاشتن شماره موبایل ایمیل که در ثبت نام دامنه قرار داده ای در سایت به crawl (ربات ها )بفهماند شما برای کسب و کار جدی امده اید ثبت دامنه به مدت طولانی مثلا ۳ سال نشان میدهد شما قرار است چند سال از دامنه استفاده کنید و زود گذر نیستید و سن دامنه در گذشته که چه زمانی ثبت شده است
۴-به هیچ عنوان اسپمر نباشید استفاده از بک لینک های بی کیفیت انکر تکست های فراوان مطالب کپی و ..
۵-استفاده از شبک های اجتماعی ایجاد برند سازی
۶-استفاده از کلمات کلیدی مناسب برای قرار گرفتن سایت در صفحات اول برای شروع سایت

۷-سئو منفی استفاده  از روش های منسوخ شده و حالت مصنوعی برای گول زدن ربات ها
۸-انتخاب دامنه مناسب چون عمر دامنه و عملکرد گذشته ان میتواند سهم بزرگی در تراست رنک داشته باشد.

حال توضیح مختصری درباره ی موارد بالا میدهیم

۱- ایجاد بک لینک های با کیفیت مهم ترین اصل در همه مراحل بهینه سازی سایت لینک بیلدینگ یا بک لینک های طبیعی را جدی بگیرید تعداد بک لینک مهم نیست کیفیت ,مرتبت بودن موضوع سایت بک لینک و … میتواند شما را در عملیات لینک بیلدینگ موفق سازد

۲-محتوا خود را بهینه کنید از مطالب تکراری غیر تخصصی غیر مرتبط کوتاه بدون توضیح کامل کپی بپرهیزید سعی کنید برای مطالب وقت بگذارید همان گونه که روی بهینه سازی وقت میگذارید اگر نمیتوانید هزینه کنید. ندارید قدرت خود را روی مطالب و کیفیت ان بگذارید میتوانید در مقاله سئو چیست ؟ این علم بهتر بشناسید.

۳-وقتی شما وارد یک سایت میشوید که پشتیبانی شماره موبایل ایمیل اسم و فامیل خود را در سایت گذاشته است احساس اعتماد و اطمینا میکنید پس به موتور های جستجو حق بدهید که این عمل رو مورد تایید قرار دهد سن دامنه تمدید دامنه برای سایت های طولانی از عوامل موثر دیگری است.

۴-اسپم بیش از حد اول از همه احتمال دارد سایت شما جریمه و پنالتی شود که واقعا مشکلات بزرگی را برای سایت ایجاد میکند دوم اعتماد سایت را کاهش میدهد و شما را از صفحات اول حذف میکند در واقع همان جریمه گوگل است سوم دیگر مطالب مفیدی هم که گذاشته اید به خاطر بعضی مطالب بی کیفیت زیر سئوال میرود پس تعداد مطلب مهم نیست کیفیت مهم است.

۵-در سال اخیر موتور های جستجو توجه جالبی به برند سازی داشته به طوری که اکثر سایت بزرگ به ایجاد لوگو های یکسان در تمام شبکه ای اجتماعی ,تبلیغات و .. استفاده کردند و اول ویدیوها ,پی دی اف ها , مطالب اموزش از برند خود استفاده میکنند پس برند سازی را جدی بگیرید استفاده از نام برند مناسب که بتواند در ذهن باقی بماند واقعا عالیست.

۶-استفاده از کلمات کلیدی سایت وقتی شما از کلمات قوی برای شروع استفاده میکنید در صفحات دهم گوگل قرار میگیرید وقتی مطلب مهمی هم میزارید شاید  به مطلب شما بها ندهد دقت کنید !!!!! پس کلمات کلیدی سایت از مهم ترین بخش های ایجاد رتبه اعتبار سایت است.

۷-استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در سایت استفاده از صفحات بسیار سنگین و دارای باگ های کد نویسی استفاده بیش از حد از برچسب ها استفاده نامناسب از نرم افزارهای بک لینک گیری ایجاد تبادل لینک که منسوخ شده است و هنوز هم بین سایت های بزرگ ایجاد میشود .

۸-سعی کنید دامنه های را بگیرید که حداقل سه سال از ثبت انها میگذرد البته عملکرد گذشته ان سایت هم در نظر بگیرید.

عالی بود(3)جالب نیست!(0)