خانه / آموزش سئو SEO / هزینه و قیمت سئو سایت
هزینه و قیمت سئو سایت
قیمت-سئو-سایت
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (4 رای, میانگین: 4,00 از 5)
Loading...

هزینه و قیمت سئو سایت

بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها برای افزایش فروش و بهبود رنک خود در موتور جستجو گوگل نیاز به سئو و بهینه سازی دارند . در این میان هزینه و قیمت سئو سایت (Seo) همواره بصورت اعداد و ارقام نامعقول و نجومی از طرف سایت های سئو به صاحبان سایت ها و وب مسترها اعلام می گردد ،که در این میان اغلب وعده سئو تضمینی و افزایش رتبه سایت در گوگل ( نمایش سایت در صفحه اول گوگل ) در مدت اندک داده می شود .

همانطور که قبلا بیان شد، سئو تضمینی امری امکان پذیر و شدنی است اما زمان بر است ، به عبارت دیگر اگر سئو سایتی مطابق با استاندارد های مورد تایید موتورهای جستجو ( از جمله گوگل ) باشد ، مطمئنا رتبه و رنک ( Rank ) سایت مورد نظر افزایش میابد . حال آنکه بسیاری ادعای سئو سایت در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند ، این افراد از تکنیک های سئو سیاه استفاده می نمایند که شاید در کوتاه مدت باعث بهبود رتبه سایت شود ولی در بلند مدت باعث جریمه های سنگین برای سایت مذبور خواهد شد .
موج سئو در نظر دارد برای رفاه شما مشریان و وبمستران گرامی قیمت و هزینه های سئو سایت را به حداقل رسانده و به بهبود کیفیت سایت های مشریان خود اقدام نماید .

جهت سفارش سئو سایت خود کافی است با موج سئو تماس حاصل نمایید .

چرا هزینه سئو متفاوت است

اگر برای انجام سئو سایت خود از چند سایت متفاوت قیمت سئو سایت را پرسیده باشید متوجه شده اید که قیمت ها بسیار متفاوت است. از مبالغ بسیار اندک تا قیمت سئو سایت نجومی ! اما چرا شاهد اینچنین موضوعی هستیم؟ چرا قیمت سئو سایت بازه ثابتی ندارد؟ در ادامه به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت.

همانطور که در مقالات دیگر در رابطه با سئو سایت ذکر شده است سئو راهکارهای گوناگونی دارد. از سئو سیاه گرفته که اگر بخواهیم آن را بصورت ساده تشریح کنیم گول زدن گوگل است و در ادامه سئو خاکستری و سئو سفید. هر کدام از این روشها که در صفحه مقالات سئو سایت بصورت مفصل به آن پرداخته ایم، نیازمند منابعی هستند که برای شخص سئوکار شامل فعالیت و یا هزینه هستند. به طبع شخص سئو کار نیز با توجه به اینکه چقدر برای شما زمان و هزینه می کند به شما قیمت خواهد داد. اما چون سئو سایت به روش سیاه بسیار کم هزینه تر است و بسیاری از سئوکارهای نامطمئن از این روش استفاده می کنند، لذا قیمت سئو کمی به شما می دهند و همچنین مدت زمان کوتاهی برای سئو به شما می دهند. این موضوع بر خلاف ظاهر خوبی که دارد هرگز مناسب شما نخواهد بود. چرا که در این روش اولا به احتمال بسیار زیاد سایت شما از جانب گوگل بلاک شده و باعث مرگ سایت شما می شود. ثانیا برخی افراد با استفاده از همین روش هزینه سئو را دریافت نموده و هیچ گونه کاری برای سایت شما انجام نمی دهند! پس گول هزینه بسیار پایین سئو را نخورید!

برخی شرکت ها نیز اقدام به گفتن رقم های بسیار بالا برای هزینه سئو می کنند. این شرکت ها به نوعی از اعتبار خود سوء استفاده نموده و اقدام به اخذ هزینه های گزاف نموده و در عوض خدماتی به شما می دهند که مناسب شما نیست. برای مثال پکیج کلمات کلیدی! که با کمی تعقل خواهید فهمید این نوع همکاری به هیچ وجه به سود شما نخواهد بود.

چرا قیمت سئو در موج سئو مناسب است؟

هزینه سئو در موج سئو نه بسیار کم است و نه نجومی! چرا که موج سئو به هیچ وجه در فرآیند سئو سایت از روشهای سیاه استفاده نمی کند. انجام سئو توسط ما در زمان معقول جهت انجام سئو سفید سایت با هزینه مناسب انجام می شود.
قیمت سئو بالاتر از حد معقول هم نیست چرا که در موج سئو پیشنهادی به مشتری تحمیل نمی شود. بلکه سئو با توجه به نیاز مشتری انجام می شود تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد.

ما به شما بهترین پیشنهادات سئو را می دهیم. انتخاب اینکه چقدر می خواهید هزینه برای سئو پرداخت کنید بعهده شماست.

همچنین در موج سئو ، سئو تضمینی انجام می شود و با شما قرارداد مکتوب بصورت حضوری( و یا غیر حضوری با صلاحدید مشتری) امضا می گردد (حتی قرارداد برای کمترین هزینه سئو ) و شما می توانید با خیالی راحت و آسوده سئو سایت خود را به ما بسپارید و از پیشرفت خود لذت ببرید.

عالی بود(4)جالب نیست!(0)