خانه / معرفی ابزارهای سئو / Jaco: ابزاری آنلاین برای مشاهده و تحلیل رفتار کاربران سایت
Jaco: ابزاری آنلاین برای مشاهده و تحلیل رفتار کاربران سایت
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 0,00 از 5)
Loading...

Jaco: ابزاری آنلاین برای مشاهده و تحلیل رفتار کاربران سایت

وب‌مسترها برای آنکه بتوانند از UX سایت خود مطلع شوند، نیاز به ابزارهای مختلفی دارند که از آن جمله می‌توان به نظرسنجی حضوری از کاربران، تست A/B و برخی ابزارهای آنلاین اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم به معرفی ابزاری تحت عنوان Jaco بپردازیم که این امکان را به وب‌مسترها می‌دهد تا بتوانند به مشاهده و در نتیجه تحلیل رفتار کاربرانی که وارد سایت‌شان می‌شوند بپردازند.

Jaco سرویس آنلاینی است که با این چشم‌انداز به بازار عرضه شده تا بستری را برای وب‌مسترها فراهم آورد تا آنها با نحوهٔ تعامل کاربران مختلف با سایت‌شان آشنا شده و یک دید کلی نسبت به نقاط ضعف و قوت سایت خود پیدا کنند تا در نتیجه بتوانند تجربهٔ کاربری به مراتب بهتری برای کاربران‌شان رقم بزنند.

با استفاده از جاکو، شما می‌توانید به ثبت و تحلیل فعالیت‌های کاربران سایت خود پرداخته و ببینید که اکثر کاربران سایت‌تان چگونه در سایت گشت‌زنی می‌کنند. به گفتهٔ سایت جاکو:

مهم نیست که وب اپلیکیشن‌تان چقدر پیچیده باشد و از چه فناوری‌هایی در طراحی آن استفاده کرده باشید، جاکو می‌تواند رفتارهای کاربران شما را در قالب یک فایل ویدیویی در اختیار شما قرار دهد.

اگر سایتی دارید که UX آن برایتان مهم است، می‌توانید از این ابزار استفاده کنید.

عالی بود(2)جالب نیست!(0)