خانه / آموزش سئو SEO / Real-Time Factors چیست و چطور بر سئو اثر می گذارند؟ RTF
Real-Time-Factors چیست و چطور بر سئو اثر می گذارند؟
Real-Time-Factors-چیست-و-چطور-بر-سئو-اثر-می-گذارند؟
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 0,00 از 5)
Loading...

Real-Time Factors چیست و چطور بر سئو اثر می گذارند؟ RTF

الگوریتم سئوی گوگل پیچیده و دائماً در حال تغییر است. موتور جستجو مدام در حال تلاش است تا بهترین منابع آنلاین را در خدمت مشتریانش قرار دهد، و کسب و کار ها هم مجبورند برای اینکه از این غافله عقب نمانند استراتژی ها خود را تغییر دهند. یکی از عوامل تاثیر گذاری که امروز قرار هست برای شما باز کنم و اخیراً در بازاریابی در نظر گرفته می شود، real-time data است. توضیح مختصر و داخل پرانتزی اگه داشته باشیم : دقت کنید هر از چند گاهی برخی اتفاقات بر سرزبانها رسانه ها و شبکه های اجتماعی است حال نکته اینجاست که ما باید پیش از آنکه یک عبارت معروف شود بتوانیم محتوایی در وب سایت خود تولید کنیم.

اصلاً real-time data چیست؟

اصولاً به هر گونه اطلاعاتی می گویند که فوراً پس از جمع آوری و بدست آمدن ارائه می شوند. به عبارت دیگر یعنی یک کسب و کار می تواند به محض اینکه اطلاعاتی پیدا کرد از آن استفاده کند. اغلب از آن در معیارهای پیگیری استفاده می شود و برای مقاصد سئو خیلی مفید است.

بر چه چیزی تاثیر می گذارد؟

به طور چشمیگری شانس رتبه بندی بالا برای شما را افزایش می دهد. گوگل به کسانی که اطلاعات را زودتر از بقیه منتشر می کنند توجه بیشتری نشان می دهد، و وقتی اطلاعات خیلی سریع بیرون بیایند، شرکت ها می توانند از فرصت استفاده کرده و به سرعت یک مقاله جدید بنویسند و رتبه بالایی دریافت کنند.
علاوه بر این، RTD تاثیر بسیار زیادی هم بر روی کانال های اجتماعی شما دارد. می توانید توییت ها و استتوس هایتان را طوری بهینه سازی کنید که در زمان جمع آوری real-time data، آنها هم جمع آوری شوند. می توانید از طریق پست هائی که در شبکه های اجتماعی می گذارید تعاملات خودتان را افزایش دهید و لینک های بیشتری بین وب سایت و صفحات اجتماعی خود داشته باشید.

چطور می توانم با استفاده از RTD، سئوی خود را ارتقا دهم؟

مواردی که استفاده از آنها به تازگی باب شده باشد (Trends) می توانند بر فعالیت های آنلاین تاثیر به سزایی بگذارند، در حال حاضر RTD یکی از همین موارد است. بازاریاب ها باید از این قابلیت جدید، همین حالا که هنوز متداول است و قبل از اینکه جایش با چیز دیگری عوض شود بهره ببرند. در اینجا به بهترین روش های به کار بردن داده به منظور بهبود شرکتتان اشاره می کنیم.

با مشتری خود یکی شوید

امروزه شما این توانایی را دارید که ببینید مشتری هایتان چطور به هر کاری که انجام می دهید، واکنش نشان می دهند. وقتی در وبلاگتان پستی می گذارید، سیستم های تجزیه و تحلیل به شما می گویند چند نفر آن را خوانده اند و توجه شان برای چه مدتی جلب شده است. وقتی پستی در فیسبوکتان می گذارید، real-time reaction buttons ها به شما نشان می دهند که مشتری ها در مورد آن چه فکر می کنند. وقتی RTD را به حد اعلی برسانید، دیگر اطلاعاتی در مورد اینکه چه چیزی دارد درست کار می کند و چه چیزی نیاز به بهبود دارد را از دست نخواهید داد.

اخبار جدید را دنبال کنید

وقتی وارد Google Trends می شوید، یک تصویر real-time از محتوایی که کاربرها مشغول خواندن آن هستند را می بینید. ابزار های Social Mention، Delicious و Trendistic هم ابزارهای مفیدی هستند که می توانند مباحثی که در دنیای آنلاین محبوب هستند را تعیین کنند. وقتی بدانید مردم در حال حاضر دارند در مورد چه چیزهایی صحبت می کنند، می توانید از این طالاعات به عنوان پایۀ محتوای خود بهره ببرید.

طرفداران خود را بسیج کنید

RTD به شما می گوید که طرفداران طبیعی برندتان چه کسانی هستند و چه طور می توانید از آنها بهره ببرید. طرفداران می توانند کمک خیلی زیادی بکنند چون می توانند محصولات و خدمات را به دوستان و خانواده های خود پیشنهاد بدهند، از اعتبار شما حمایت کنند و به احتمال زیاد مشتری های دائمی شوند. هیچ راهی بهتر از این نیست که کسانی که دوستتان دارند خودشان کسب و کار شما را عرضه کنند.

محتوایتان را زمان بندی کنید

اگرچه انتشار محتوای با کیفیت مهم تر از زمان بندی انتشار آن است، اگر برای انتشار مطالب زمان های مشخص شده ای داشته باشید می توانید اطلاعات تا حدی ارتقا دهید. RTD به شما می گوید که مخاطب هدف شما بیشتر چه زمان هایی آنلاین است و احتمال دارد محتوای شما را ببیند.

Real-time می تواند تاثیر به سزایی بر موفقیت تلاش های بازاریابی شما بگذارد. به شما کمک می کند همیشه مطابق با نیازهای روز باشید و حتی در این رقابت پیشی بگیرید.

عالی بود(2)جالب نیست!(0)