خانه / دسته‌بندی نشده / افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی
افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی
افزونه-پیشنهاد-دهنده-کلمات-کلیدی
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (3 رای, میانگین: 3,33 از 5)
Loading...

افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

انتخاب کلمات کلیدی مهمترین بخش نوشتن یک مطلب سئو مدار هست و واقعا باید براش وقت گذاشت. گاها پیش میاد شما یک مطلب خیلی خوب مینویسید ولی در انتخاب کلمه کلیدی و عنوان دقت و وسواس لازم را به خرج نمیدید و همین امر باعث میشه که مطلب شما بازدید و رتبه خوبی نگیره!

دقت داشته باشید که منظور ما از کلمه کلیدی صرفا کلماتی نیست که در متا تگ keyword قرار میگیره و در اینجا منظور کلمه ایه که نوشته درباره اون موضوع هست و در نتیجه اون کلمه باید در عنوان، محتوا و برچسب های شما باشه.

حالا باید دید بهترین روش برای انتخاب کلمه کلیدی چیه؟

به نظر خود من بهترین روش استفاده از کلمات بیشتر جستجو شده در مورتورهای جستجو و بخصوص گوگل هست. اگه دقت کرده باشید وقتی تو گوگل میخواهید جستجو کنید، قسمتی از کلمه را که تایپ میکنید، گوگل خودش به شما کلماتی را پیشنهاد میده. این کلمات کلماتی هستن که بیشترین جستجو را داشتن. پس شما میتونید از اون کلمات که به موضوع شما مرتبطه در عنوان و محتوا و برچسب استفاده کنید.

حالا امروز براتون یک افزونه وردپرسی آماده کردیم که به کمک همین پیشنهاد دهنده کلمات بیشتر جستجو شده موتور جستجوی گوگل به شما کمک میکنه که کلمات کلیدی پر جستجو را برای عنوان و برچسب استفاده کنید.

نحوه کار با افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی نسخه دوم:

توجه: دوستانی که نسخه قبل افزونه را نصب دارند، قبل از نصب نسخه جدید، نسخه قبلی را از روی سایت حذف نمایند.

بعد از نصب این افزونه یک باکس به شکل زیر به قسمت افزودن نوشته های جدید اضافه میشه:

افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

شما باید کلمه یا کلمات کلیدی مرتبط با موضوع را در اون وارد کنید و دکمه پیشنهاد بده را بزنید تا کلمات پر جستجو را به شما پیشنهاد بده و شما بتونید اون ها را در عنوان نوشته و در برچسب ها استفاده کنید.

دانلود رایگان نسخه دوم افزونه پیشنهاد دهنده کلمات کلیدی

 

عالی بود(7)جالب نیست!(2)