خانه / آموزش سئو SEO / آینده افیلیت مارکتینگ (پیش بینی ۲۰۲۲)
آینده افیلیت مارکتینگ (پیش بینی ۲۰۲۲)
آینده افیلیت مارکتینگ (پیش بینی ۲۰۲۲)
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (به این مطلب رای دهید)
Loading...

آینده افیلیت مارکتینگ (پیش بینی ۲۰۲۲)

هیچ شکی نیست که همکاری در فروش سال های سال است که مورد استفاده قرار گرفته، از بدیهی ترین اشکال آن قبل از انقلاب صنعتی تا خلاقانه ترین روش های آن در بازاریابی اینترنتی. طبق پیش بینی های صورت گرفته انتظار می رود تا سال 2022، این صنعت به ارزشی معادل 8.2 میلیارد دلاری برسد و طی چهار سال بیش از 50 درصد رشد را تجربه کند. اما آینده افیلیت مارکتینگ چه طور رقم خواهد خورد و ما به عنوان یک کسب و کار یا یک همکار فروش باید چه مسیری را طی کنیم؟

تغییرات کسب و کار

پس از شروع پاندمی کرونا بسیاری از کسب و کارها افزایش کانال های بازاریابی خود را در دستورکار خود قرار دادند. در ابتدا با استراتژی کوتاه مدت و بعد از آن با گسترش پاندمی، به صورت بلند مدت.
ممکن است این طور تصور شود که برندهای بزرگ مثل نایک، آمازون و… موفق به این تغییر هستند و می توانند با استفاده از قدرت برند، سرمایه کلان و تبلیغات قدرتمند سرویس های خود را بهبود ببخشند. اما حقیقت ماجرا چیز دیگریست!
کسب و کارهای کوچک نیز می توانند از برنامه های افیلیت مارکتینگ به طور موثر استفاده کنند و با سهیم کردن مشتریان خود از فروش محصولات، فروش خود را افزایش دهند و یک بازی برد-برد را طراحی کنند. در اکثر موارد کسب و کارهای کوچک دست بالا را در این سبک از برنامه های بازاریابی در اختیار دارند و می توانند پورسانت بیشتری را نسبت به برندهای بزرگ تر به مشتریان خود پرداخت کنند و پیگیری سریع تری داشته باشند.
با وجود آنکه پس از پاندمی، حدود 70 درصد از افراد شاغل مجبور به تغییر شغل شدند یا از طرف شرکت ها تعدیل شدند. همکاری در فروش به عنوان یکی از بهترین روش های درامد زایی، بسیار مورد توجه قرار گرفت. چراکه شما در افیلیت مارکتینگ فقط به اینترنت نیاز دارید!

تغییرات کسب و کار
تغییرات کسب و کار

تغییر استراتژی های بازاریابی

پس از شروع کرونا، استراتژی های بازاریابی نیز تغییر کرد و بسیاری از کمپین های بازاریابی تعلیق شد و بسیاری از کسب و کارها مجبور به تغییر استراتزی خود از رهبری محصول به رهبری هزینه شدند و برعکس.
در این میان برخی کسب وکارها، برای استفاده بهینه از چالش پیش آمده تیم های چابک تشکیل دادند تا بتوانند به بهترین شکل اوضاع را مدیریت کنند و بر این اساس به منظور کاهش هزینه های بازاریابی و تمرکز بیشتر بر بازاریابی محتوایی، از سیستم همکاری در فروش استفاده کردند.
اگر شما نیز در پی کمک به تیم بازاریابی و فروش خود هستید، این تغییر کوچک در استراتژی و سرمایه گذاری بر روی سیستم های همکاری در فروش می تواند به شکل قابل توجهی در سال های آینده برای شما سودآور باشد.

همانطور که ما در تغییر استراتژی شرکت های بزرگ شاهد آن بودیم، رهبران تکنولوژِی به اجرای دستورالعمل های تبلیغاتی سختگیرانه ادامه خواهند داد و بازاریابان از ارائه وعده‌های بزرگ به سمت بازاریابی محتوا حرکت می‌کنند. این تاکتیک محبوب تر خواهد شد زیرا مطالعات اقتصاد رفتاری نشان می دهد که مردم بر اساس احساسات خرید می کنند نه بر اساس بودجه یا منطق!
در نهایت، این موضوع موجب خواهد شد تا ما در سال های آینده شاهد تغییرات بزرگی در صنعت همکاری در فروش باشیم.
تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی بیشتری را درگیر در بازاریابی وابسته خواهیم دید. اینفلوئنسرها به جای پرداخت به ازای هر پست، که استاندارد قبلی بود، درآمد بیشتری دارند و از طریق بازاریابی وابسته، پورسانت های بالقوه درآمدزایی را بر اساس هر فروش دریافت می کنند.

تغییرات تکنولوژی

ما در سال‌های آینده به طور حتم شاهد نرم‌افزارهای بیشتری که متکی به هوش مصنوعی هستند خواهیم بود. این موضوع جدا از تاثیرات مثبتی که برای زندگی ما خواهد داشت، به کسب و کارها و همکاران فروش اجازه خواهد داد تا بتوانند با دسته بندی محصولات و شناخت رفتار کاربر و پیش بینی دقیق، محصولات را به طور هدفمند به مخاطبان خود معرفی کنند و با استفاده از سیستم های اتومیشن بازاریابی موثری را پیش بگیرند.
همچنین پیش بینی می شود، جستجوهای متنی بخشی ازظرفیت خود را با جستجوهای صوتی یا تصویری جایگزین کند. این موضوع فراهم کننده فرصتی مناسب برای سیستم های همکاری در فروش است تا بتوانند با سرمایه گذاری در این بخش سود خود را به حداکثر برسانند.

جمع بندی

در نهایت ارتباطاتی که بدون ضبط کوکی انجام شود، آینده اینترنت و بازاریابی اینترنتی خواهد بود. اما چطوراین گذاراتفاق خواهد افتاد؟ با ردیابی مشتریان از سمت سرور! این تغییرروش بیشتر حاصل زحمات و سیاست هایی است که گوگل اتخاذ کرده و این موضوع خوشبختانه به نفع همکاران فروش خواهد بود. چرا که می توانند بدون قرار دادن سرنخی در رایانه کاربر او را ردیابی کنند.

منبع:https://amanjacademy.com/the-future-of-affiliate-marketing

عالی بود(0)جالب نیست!(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 10 =