خانه / آموزش سئو SEO / تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و خطرات استفاده از آن
تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و خطرات استفاده از آن
خطرات-تکرار-کلمات-کلیدی
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (به این مطلب رای دهید)
Loading...

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی و خطرات استفاده از آن

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی (Keyword Stuffing) یک روش سئوی کلاه سیاه است که در آن کلمات کلیدی به صورت مصنوعی تکرار می شوند. Keyword Stuffing بیشتر در متا کیوردها استفاده می شود به همین دلیل، الگوریتم های موتورهای جستجو دیگر برای محتوای متا کیوردها ارزشی قائل نیستند.

استفاده از Keyword Stuffing ممکن است در زمان کوتاه، شما را به خواسته تان که قرار گرفتن در رتبه های بالای موتورهای جستجو است برساند اما در بلند مدت توسط موتورهای جستجو شناسایی خواهید شد و وب سایت شما از لیست نتایج آنها حذف خواهد شد.

نمونه ای از یک Keyword Stuffing

تکرار بیش از حد کلمات کلیدی (Keyword Stuffing)

استفاده از کلمات کلیدی در محتوای سایت امری ضروریست اما شما میتوانید بدون Keyword Stuffing این کار را انجام دهید. شما میتوانید با استفاده از کلمات کلیدی بلندتر و چند کلمه ای محتوای با کیفیتی داشته باشید ضمن اینکه از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع وب سایتتان استفاده کرده اید.

شما برای فهماندن محتوای مطالب وب سایت نیازی نیست که حتما کلمات کلیدی را تکرار کنید تا موتورهای جستجو متوجه منظور شما شوند. شما برای کلماتی مانند”شیر” که چندین معنی دارد میتوانید در کنار کلمه “شیر” از کلماتی همچون “لبنیات” و “جنگل” استفاده کنید تا موتورهای جستجو به راحتی بتوانند موضوع محتوای شما را بفهمند.

عالی بود(4)جالب نیست!(0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 11 =