خانه / آموزش سئو SEO / چهار سوال مهم که باید قبل از طراحى صفحه فرود از خود بپرسید
چهار سوال مهم که باید قبل از طراحى صفحه فرود از خود بپرسید
چهار-سوال-مهم-که-باید-قبل-از-طراحى-صفحه-فرود-از-خود-بپرسید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (1 رای, میانگین: 0,00 از 5)
Loading...

چهار سوال مهم که باید قبل از طراحى صفحه فرود از خود بپرسید

صفحات فرود، از مهمترین اجزای کمپین‌هاى تبلیغاتى بنرى به حساب مى‌آیند که اگر اصول طراحی استاندارد در آنها رعایت نشود ممکن است باعث شکست کمپین‌ شود. در این مطلب چهار سوال مطرح مى‌کنیم که با پرسیدن آنها از خود، مى توانید عملکرد بهترى را از صفحه فرودتان دریافت کنید.

هدف چیست؟

در دنیاى ایده آل کسب و کار شما یک مخاطب پس از برخورد با صفحه فرود شما، چه کارى انجام مى دهد؟ محصولى را خریدارى کرده؟ فرم ثبت نام را پر مى‌کند؟ یا اینکه به دنبال افزایش تعداد کاربران لیست اشتراک هستید؟ اولین قدم براى هر استراتژى، در نظر گرفتن هدف به حساب مى آید.

من در برابر چه کسى به رقابت مى پردازم؟

در حقیقت ما در اینجا سه سوال داریم:

  • من در برابر چه کسى به رقابت مى پردازم؟
  • آنها در چه چیزى موفق بوده اند؟
  • من چگونه مى توانم موفقیت آنها را کپى بردارى کنم؟

شما مى توانید مسیر موفق رقیبانتان را بررسى کرده و از آنها درس بگیرید. حتى گاهى اوقات تقلید به جا از آنها، باعث پیشرفت شما مى‌شود.

 

 مخاطبان من چه کسانى هستند؟

شما باید بدانید که خواسته ها، آرمان ها و آرزوهاى آنها چیست؟ هر چه قدر بیشتر از مخاطبتان آگاهى پیدا کنید، بهتر مى توانید به رفع نیاز آنها بپردازید. بنابراین با تشخیص و در نظر گرفتن پرسونای کاربران تعامل بیشتری را با آنها خواهید داشت.

چگونه وارد صفحه فرود من شده اند؟

شما مى توانید بر اساس محل رجوع مخاطب به صفحه فرودتان، محتواى موجود در آن را تغییر دهید. براى نمونه مراجعینى که از فیسبوک مى آیند، خیلى با افرادى که از طریق ایمیل هاى شما وارد صفحه فرودتان مى شوند، تفاوت دارند و باید به نوعى براى هر کدام به شخصى سازى صفحه فرود بپردازید.

عالی بود(2)جالب نیست!(1)